Razer Phone – smartfon dla graczy

Radek Nimal - Monday, 06 November 2017, 11:51

Razer Phone to smartfon dedykowany dla graczy. Firma nie zawiodła swoich fanów.
Główny nacisk położono na odczucia audiowizualne użytkownika oraz dużą moc obliczeniową. Smartfon swoją specyfikacją zawstydzi niejeden komputer.


Razer stworzył pierwszy na świecie smartfon oferujący odświeżanie ekranu na poziomie 120 Hz. Wyświetlacz UltraMotion ma 5,72-cala przekątnej i rozdzielczość Quad HD. Bazuje na technologii IGZO LCD. Odświeżanie jest synchronizowane z GPU by wyeliminować opóźnienia.


Technologia Dolby Atmos dzięki podwójnym wzmacniaczom dla skierowanych do przodu głośników dba o znakomite doznania dźwiękowe. W komplecie z telefonem znajdziemy adapter audio USB-C z 24-bitowym konwerterem DAC gwarantujący audiofilski poziom dźwięku.


Za przetwarzanie danych odpowiada najnowszy układ Snapdragon 835 Mobile wsparty przez niespotykane w smartfonach 8 GB pamięci operacyjnej. Dokładne dopasowanie ustawień pod konkretne gry i preferencje gracza zapewnia aplikacja Razer Game Booster.


By to wszystko zasilić potrzebna jest potężna bateria. Akumulator ma 4 000 mAh pojemności a technologia Qualcomm Quick Charge 4+ zapewnia możliwość błyskawicznego uzupełnienia energii. To wszystko zmieściło się w aluminiowej obudowie o grubości zaledwie 8 mm.


Oprogramowanie smartfona to Android Nougat z planowaną aktualizacją do Oreo na wiosnę przyszłego roku. Razer Phone to jednak przede wszystkim gry – firma podpisała umowy partnerskie z takimi gigantami rynku mobilnego jak:
  1. Tencent

  2. Square Enix

  3. Eden Games

  4. Netmarble Games

  5. Jagex

  6. Madfinger Games

  7. BANDAI NAMCO

  8. NEXON

  9. Wargaming Group


Urządzenie wyceniono na 749,99 € w Europie.


Źdło: Razer

Tagi: , , , ,

Komentarze są wyłączone

Uprzejmie prosimy o przestrzeganie netykiety przy dodawaniu komentarzy. Redakcja CDRinfo.pl nie odpowiada za treść komentarzy, które publikują użytkownicy. Aby zmienic swoj avatar zarejestruj sie w serwisie www.gravatar.com.