QNAP backupuje tajwańskie igrzyska

Radek Nimal - Monday, 28 August 2017, 21:31

W czasie Letniej Uniwersjady 2017, rozgrywającej się w Tajpej, QNAP dostarcza rozwiązań do backupu danych dla transmisji telewizyjnych. Firma przedstawiła parę informacji, jakie rozwiązania zabezpieczenia danych zostały wykorzystane przez organizatorów.
Głównym operatorem telewizyjnym przekazującym zmagania sportowców na cały świat jest CTS (Chinese Television System). Dzięki temu kibice mogą podziwiać reprezentantów 141 krajów w czasie 29. Uniwersjady. Bo bez kibiców impreza ta nie mogłaby się przecież odbyć.


CTS zbudował centrum nadawania International Broadcasting Center. Cały materiał, który się w nim znajdzie jest backupowany na serwerze QNAP TS-1685. Codziennie o 4 rano przez RTRR wykonywania jest jego kopia na pięciu kolejnych serwerach QNAP TS-1635 przez niezwykle szybkie złącze sieciowe 10 GbE. Wszystkie te urządzenia posiadają zainstalowane 10 TB dyski serwerowa w konfiguracjach RAID 50 i RAID 6. Dzięki tym rozwiązaniom żadne dane nie zostaną utracone a kibice będą mogli delektować się zmaganiami swoich ulubionych sportowców.


Źródło: QNAP

Tagi: , , ,

Komentarze są wyłączone

Uprzejmie prosimy o przestrzeganie netykiety przy dodawaniu komentarzy. Redakcja CDRinfo.pl nie odpowiada za treść komentarzy, które publikują użytkownicy. Aby zmienic swoj avatar zarejestruj sie w serwisie www.gravatar.com.