Produkty Opengear w Polsce

Radek Nimal - Wednesday, 17 May 2017, 13:57

Firma Opengear to czołowy dostawca rozwiązań do zarządzania elementami infrastruktury IT w centrach danych oraz w zdalnych lokalizacjach. Produkty Opengear trafiły właśnie do oferty Alstor, który został ich jedynym dystrybutorem w Polsce.
W ofercie Alstor dostępne będą m.in.:
  • Systemy do zdalnego zarządzania urządzeniami sieciowymi, serwerami i zasilaniem oraz monitorowania parametrów środowiskowych w dużych i średnich centrach danych (IM 7200 i CM 7100) – również w trybie Out-of-Band;

  • Systemy do zarządzania infrastrukturą IT (routery, firewall’e, UPS, listwy zasilające) w zdalnych lokalizacjach z możliwością przełączenia na tryb awaryjny przez łącza sieci komórkowej lub tradycyjnej telefonii. (ACM 7000)


Opengear powstał w 2004 roku. Jego główna siedziba znajduje się w New Jersey, zakład produkcyjny w Utah, a ośrodki badań i rozwoju w Australii oraz w Dolinie Krzemowej. Firma posiada także lokalne biura sprzedaży w USA, Europie i Azji.


Źródło: Alstor

Tagi: , , , ,

Komentarze są wyłączone

Uprzejmie prosimy o przestrzeganie netykiety przy dodawaniu komentarzy. Redakcja CDRinfo.pl nie odpowiada za treść komentarzy, które publikują użytkownicy. Aby zmienic swoj avatar zarejestruj sie w serwisie www.gravatar.com.