Powerbank Razer dla laptopów

Radek Nimal - Tuesday, 28 February 2017, 08:54

Razer przedstawił nowe urządzenie wydłużające czas pracy w terenie z ultrabookami Stealth – powerbank dla komputerów przenośnych.


Chociaż powerbank opracowany został z myślą o ultrabookach Stealth, to bez problemu obsłuży każde urządzenie, które do ładowania wykorzystuje porty USB-C lub klasyczne USB. Posiada jeden port typu C oraz dwa typu A.


Pojemność akumulatora wynosi 12 800 mAh (46 Wh), co pozwala na naładowanie ultrabooka Stealth do 85% i tym samym wydłużenie czasu jego pracy o kolejne 6 godzin. Samo ładowanie powerbanku zajmuje 2 godziny za pomocą dołączonego adaptera 45 W USB-C.


Wymiary urządzenia to około 12 x 7 x 2 cm, waga – 340 gramów. W handlu pojawi się w marcu w cenie 150 USD. Konkurencyjne urządzenie Dell waży prawie pół kilo i oferuje trochę mniejszą pojemność (12 000 mAh), ale za to jest też o 1/3 tańsze (99 USD).


Źródło: Razer

Tagi: , ,

Komentarze są wyłączone

Uprzejmie prosimy o przestrzeganie netykiety przy dodawaniu komentarzy. Redakcja CDRinfo.pl nie odpowiada za treść komentarzy, które publikują użytkownicy. Aby zmienic swoj avatar zarejestruj sie w serwisie www.gravatar.com.