Przenośny monitor dla PS4

Radek Nimal - Wednesday, 13 September 2017, 23:18

HORI przedstawiło kolejne niecodzienne akcesorium dla konsoli PlayStation 4. Portable Gaming Monitor to przenośny wyświetlacz dla graczy.
Na pierwszy rzut oka nie wygląda to źle – 15,6-cala w urządzeniu mobilnym to rozsądny kompromis. Możliwość zabrania pełnowymiarowej konsoli w podróż z ulubionymi grami dla wielu osób na pewno będzie bardzo kusząca. A całość wyceniona na 349 USD.


Ale… no właśnie – gdzie jest haczyk? Cena jest zupełnie nie adekwatna do oferowanego urządzenia. Przenośny monitor nie posiada żadnego wbudowanego źródła zasilania, więc ewentualny chętny musi zadbać o możliwość podłączenia do prądu i konsoli i wyświetlacza. Brak podstawy, częściowo uzasadniony mobilnością monitora, pozwala na ustawienie go jedynie w trzech predefiniowanych kątach. I na koniec najgorsze – rozdzielczość to 1 366 x 768 pikseli, czyli wartość z poprzedniej epoki.


Wygląda na to, że po odkurzeniu półek magazynowych z zalegającymi przestarzałymi matrycami do laptopów ktoś chce zarobić z całkiem niezłą przebitką. Szkoda, bo już wcześniej HORI pokazało, że potrafi zrobić ciekawe rozwiązania. Np. oferowany wyświetlacz Full HD dla PS4, który nakłada się na konsole i który tworzy z nią wizualną całość przypominającą grubego laptopa. Pokrywa zamyka się chroniąc ekran a całość wyceniono… na 100 USD mniej niż powyższa „nowość”.


Źródło: ToyOrGame

Tagi: , , , , , ,

Komentarze są wyłączone

Uprzejmie prosimy o przestrzeganie netykiety przy dodawaniu komentarzy. Redakcja CDRinfo.pl nie odpowiada za treść komentarzy, które publikują użytkownicy. Aby zmienic swoj avatar zarejestruj sie w serwisie www.gravatar.com.