Pendrivy J35 i T35

Radek Nimal - Friday, 06 October 2017, 11:48

Silicon Power przedstawił dwa nowe modele pendrivów – Touch T35 oraz Jewel J35.
Niewielkie urządzenia po umieszczeniu w porcie USB wystają z niego tylko na tyle, by dało się je wyjąć. Dzięki temu doskonale sprawdzą się w komputerach przenośnych i jako pamięć do np. odtwarzaczy samochodowych. Urządzenia łączą metalową obudowę będącą jednocześnie portem z TPU w elemencie wystającym z portu danych. Model T35 ma na plastikowym elemencie mikrowzór z postaci kresek, co zapobiega zbieraniu widocznych odcisków palców.


Wymiary pendrivów to 20 x 14 x 5,4 mm. Waga od 2 do 2,2 grama. Modele serii Jewel dostępne są w kolorach koniakowym i srebrnym a Touch – czarnym i srebrnym. Pojemności wynoszą od 8 GB do 64 GB dla T35 i 128 GB dla J35. Model J35 posiada złącze USB 3.1 typu A a T35 – USB 3.0 także typu A. Oba są oczywiście kompatybilne wstecznie. Dzięki wykonaniu w technologii COB urządzenia są odporne na działanie wody, kurzu, wstrząsów i uderzeń.


Producent oferuje dla nabywców pakiet oprogramowania SP Widget. Pozwala on na szyfrowanie danych, automatyzację wykonywania kopii bezpieczeństwa i zarządzanie plikami. Silicon Power objął oba modele dożywotnią ochroną gwarancyjną.


Źdło: Silicon Power

Tagi: , , , , ,

Komentarze są wyłączone

Uprzejmie prosimy o przestrzeganie netykiety przy dodawaniu komentarzy. Redakcja CDRinfo.pl nie odpowiada za treść komentarzy, które publikują użytkownicy. Aby zmienic swoj avatar zarejestruj sie w serwisie www.gravatar.com.