Pendrive Silicon Power Mobile C31

Radek Nimal - Wednesday, 10 May 2017, 12:01

Mobile C31 to nowy pendrive Silicon Power wyposażony w dwa interfejsy – tradycyjne złącze USB typu A oraz zdobywające coraz większą popularność USB-C.
Niewielki pendrive doskonale sprawdzi się do wymiany danych pomiędzy komputerami z tradycyjnymi złączami USB a nowszymi urządzeniami mobilnymi i stacjonarnymi z USB-C. Wymiary napędu to 33,2 x 12,3 x 8,5 mm a waga jedynie 3,3 grama. W tej niewielkiej przestrzeni upchnięto pamięć flash o pojemności 16 GB, 32 GB, 64 GB lub nawet 128 GB.


Całość wykonano z plastiku i metalu. Obracalna wkoło skuwka jest połączona na stałe z napędem, więc odpada ryzyko jej zagubienia. Napęd wykonano w technologii COB, dzięki czemu jest odporny na działanie wody i kurzu.


Producent proponuje nabywcom urządzenia oprogramowanie SP Widget do pobrania dające dostęp do wykonywania kopii bezpieczeństwa, zarządzania danymi i eksplorator plików dla Androida. Dodatkowo można też pobrać aplikację Recuva File Recovery pozwalającą na odzyskiwanie danych. Całość objęta jest przez Silicon Power dożywotnią ochroną gwarancyjną.


Źródło: Silicon Power

Tagi: , , , ,

Komentarze są wyłączone

Uprzejmie prosimy o przestrzeganie netykiety przy dodawaniu komentarzy. Redakcja CDRinfo.pl nie odpowiada za treść komentarzy, które publikują użytkownicy. Aby zmienic swoj avatar zarejestruj sie w serwisie www.gravatar.com.