Nero 2018 już jest

Radek Nimal - Wednesday, 27 September 2017, 23:42

Legendarny program do nagrywania nośników optycznych Nero doczekał się finalnej wersji 2018. W wersji Platinum Suite samo nagrywanie wydaje się być jedynie niewielkim dodatkiem do multimedialnych opcji pakietu.
Nowością w pakiecie Nero jest możliwość korzystania ze streamingu filmów w aplikacji. Streaming Player App ułatwia zarządzanie nagraniami, pobiera do nich dodatkowe informacje oraz w wygodny sposób wysyła je na posiadany TV.


Głównym cele przyświecającym twórcom nowej wersji było zoptymalizowanie zarządzania przez użytkownika posiadanymi multimediami przechowywanymi na komputerach, w chmurze i na urządzeniach przenośnych. Nero 2018 ma ułatwiać poruszanie się w mediach z różnych źródeł.


Vertical Video ułatwia łatwe przerobienie uchwyconego np. telefonem komórkowym nagrania video w pinie na przystosowane do oglądania na typowych TV czy też monitorach.


DuplicateManager Photo automatycznie wyszukuje powielonych kopii zdjęcia zapewniając bezpieczne usuwanie niepotrzebnych plików.


W nowym pakiecie pojawia się ponad 300 dodatkowych efektów dla plików video. Łatwo też stworzyć menu dla płyty DVD lub Blu-Ray w hollywoodzkim stylu.


Nero 2018 w pakiecie Platinum Suite wyceniono na 248,95 PLN na rok. Nieograniczona czasowo licencja kosztuje 359,95 PLN. Sam Nero Burning ROM 2018 kosztuje 119,95 PLN.


Źródło: Nero

Tagi: ,

Komentarze są wyłączone

Uprzejmie prosimy o przestrzeganie netykiety przy dodawaniu komentarzy. Redakcja CDRinfo.pl nie odpowiada za treść komentarzy, które publikują użytkownicy. Aby zmienic swoj avatar zarejestruj sie w serwisie www.gravatar.com.