Moduł ASUSTOR AS6004U

Radek Nimal - Wednesday, 17 May 2017, 14:08

ASUSTOR przedstawił nowy moduł rozszerzający pojemność produkowanych przez siebie serwerów NAS. Model AS6004U oferuje pojemność do 40 TB surowej przestrzeni dyskowej.
Czterozatokowy moduł obsługuje największe dostępne na rynku dyski serwerowe o pojemnościach do 10 TB. Dzięki temu osiąga pojemność surową do 40 TB. Użytkownicy mogą podłączyć symultanicznie do 3 takich modułów rozbudowując w ten sposób pojemność serwera o przestrzeń do 120 GB. Dane na nich przechowywane mogą być automatycznie szyfrowane algorytmem AES 256-bitów.


Moduł łączy się z serwerem poprzez szybkie złącze USB 3.0 SuperSpeed. Jest kompatybilny z seriami serwerów NAS 31, 32, 50, 51, 61, 62 oraz 70. Obsługuje oczywiście wymianę dysków bez przerywania pracy oraz różnorodne konfiguracje macierzy RAID. Moduł rozpoznaje wyłączenie serwera macierzystego i w takim przypadku automatycznie przechodzi w stan uśpienia, co pozwala na oszczędzanie energii. AS6004U jest kompatybilny z technologią ASUSTOR MyArchive. Producent objął urządzenie trzyletnią gwarancją.


Źródło: ASUSTOR

Tagi: , , ,

Komentarze są wyłączone

Uprzejmie prosimy o przestrzeganie netykiety przy dodawaniu komentarzy. Redakcja CDRinfo.pl nie odpowiada za treść komentarzy, które publikują użytkownicy. Aby zmienic swoj avatar zarejestruj sie w serwisie www.gravatar.com.