Karty Silicon Power Superior Pro i Elite

Radek Nimal - Friday, 14 April 2017, 15:05

Nowe serie kart pamięci SDXC i microSDXC Superior Pro oraz Elite zostały przedstawione przez Silicon Power.
Nośniki opracowano z myślą o urządzeniach mobilnych, gdzie rosnące możliwości multimedialne, szczególnie w kwestii zapisu materiału video 4K, powodują również rosnące zapotrzebowanie na przestrzeń dyskową. Spełnianie wymagań klasy prędkości UHS-I (U3 dla nośników Superior Pro i U1 dla Elite) pozwala na rejestrację materiału Ultra HD bez obawy o przepełnienie bufora zapisu.


Nośniki Superior Pro oferują transfery na poziomie 90 MBps przy odczycie danych i 80 MBps przy ich zapisie. Występują w wersjach o pojemnościach 16 GB i 32 GB w przypadku kart SDHC oraz 64 GB, 128 GB i 256 GB dla SDXC. Elite to karty w formacie microSD. Oferują transfery na poziomie 85 MBps przy odczycie danych. Występują w tych samych pojemnościach co pełnowymiarowe karty z serii Superior Pro z dodatkową opcją 8 GB.


Wszystkie nośniki objęte są dożywotnią ochroną gwarancyjną producenta. Silicon Power proponuje pobranie aplikacji SP Widget ułatwiającej wykonywanie kopii bezpieczeństwa i pozwalającej na szyfrowanie danych na karcie.


Źródło: Silicon Power

Tagi: , , , , , , ,

Komentarze są wyłączone

Uprzejmie prosimy o przestrzeganie netykiety przy dodawaniu komentarzy. Redakcja CDRinfo.pl nie odpowiada za treść komentarzy, które publikują użytkownicy. Aby zmienic swoj avatar zarejestruj sie w serwisie www.gravatar.com.