Karty CFAST ADATA ICFS314

Radek Nimal - Tuesday, 29 August 2017, 07:40

ADATA przestawiła nowe karty CFast 2.0 z serii ICFS314. Przeznaczone są one do zastosowań przemysłowych.
Nośniki bazują na kościach pamięci 3D NAND flash typu MLC. Zapewnia to bardzo wysoką wytrzymałość i długowieczność urządzeń. Wyposażone one zostały, zgodnie ze specyfikacją CFast 2.0, w interfejs SATA III 6 Gbps. Dzięki temu mogą dostarczać prędkości transferów na poziomie 550 MBps przy odczycie informacji i 520 MBps przy ich zapisie. Na tym podobieństwa do napędów SSD się nie kończą. Dostępne pojemności wynoszą od 32 GB do aż 512 GB. Jednak konsumpcję energii udało się ograniczyć do zaledwie 2 W.


Karty mogą pracować w niezwykle szerokim zakresie temperatur – od -40°C do +85°C. Wytrzymają wstrząsy o mocy 20G i uderzenie 1 500G w czasie do 0,5 ms. Posiadają wbudowaną diagnostykę SMART oraz korekcję sprzętową ECC. Wear leveling dba o równomierne obciążanie poszczególnych kości pamięci wydłużając czas życia całego napędu.


Źródło: ADATA

Tagi: , , , ,

Komentarze są wyłączone

Uprzejmie prosimy o przestrzeganie netykiety przy dodawaniu komentarzy. Redakcja CDRinfo.pl nie odpowiada za treść komentarzy, które publikują użytkownicy. Aby zmienic swoj avatar zarejestruj sie w serwisie www.gravatar.com.