Kamery Dahua w NASach ASUSTOR

Radek Nimal - Monday, 10 July 2017, 12:23

ASUSTOR rozszerzył listę kompatybilnych z Surveillance Center kamer o ponad 100 różnych modeli Dahua Technology.
Ponad 100 różnych modeli kamer IP Dahua zostało dodanych do listy kompatybilności serwerów NAS ASUSTOR i oprogramowania do zarządzania systemami monitoringu Surveillance Center. Dzięki temu klienci chcący stworzyć system telewizji przemysłowej w oparciu o serwery tej marki będą mieli dostęp do szerszej oferty urządzeń. Pozwoli to na lepsze dopasowanie instalacji do potrzeb a przez to oszczędność finansową.


System Surveillance Center oferuje bez dodatkowych opłat możliwość podłączenia i korzystania z 4 kamer IP. Dokupując pakiety licencji liczbę tę można zwiększyć do aż 128 i 32 serwerów NVR ASUSTOR. Najnowszą wersję oprogramowania, obsługującą między innymi dwukierunkową komunikację i kamery typu rybie oko, można pobrać ze sklepu ASUSTOR. Pełna lista kompatybilności kamer IP dla serwerów NAS znajduje się pod tym adresem.


Źródło: ASUSTOR

Tagi: , , ,

Komentarze są wyłączone

Uprzejmie prosimy o przestrzeganie netykiety przy dodawaniu komentarzy. Redakcja CDRinfo.pl nie odpowiada za treść komentarzy, które publikują użytkownicy. Aby zmienic swoj avatar zarejestruj sie w serwisie www.gravatar.com.