Kamera Transcend DrivePro Body 30

Radek Nimal - Wednesday, 19 July 2017, 14:28

Firma Transcend przedstawiła nową kamerę nasobną DrivePro Body 30. Opracowana została z myślą o funkcjonariuszach służb porządkowych.
Urządzenie jest dopasowane do specyfiki pracy funkcjonariuszy Policji, Straży i podobnych formacji. Posiada akumulator pozwalający na 12 godzin pracy, jest odporne na działanie wody i kurzu (IP67) oraz wstrząsy i uderzenia zgodnie z amerykańskimi standardami militarnymi.


Zastosowano sensor Sony o wysokiej czułości. W przypadku działań w ciemności kamera posiada automatycznie załączające się doświetlanie podczerwienią. By zapewnić wyraźny obraz nawet w czasie ruchu funkcjonariusza zastosowano sześcioosiową stabilizację.


Kamera oferuje łączność Bluetooth Low Energy oraz Wi-Fi pozwalające na zapisywanie obrazów z poziomu aplikacji dla iOS oraz Android. Nagrania można kopiować na komputer za pośrednictwem USB 3.0. W celu zapewnienia poufności nagrań można zdecydować się na zakup wersji DrivePro Body 30P automatycznie zabezpieczającej video i zdjęcia przed nieuprawnionym dostępem i modyfikacją.


Transcend objął nowe kamery dwuletnią gwarancją. W komplecie otrzymujemy mocowanie obrotowym klipsem oraz rzepem.


Źródło: Transcend

Tagi: , ,

Komentarze są wyłączone

Uprzejmie prosimy o przestrzeganie netykiety przy dodawaniu komentarzy. Redakcja CDRinfo.pl nie odpowiada za treść komentarzy, które publikują użytkownicy. Aby zmienic swoj avatar zarejestruj sie w serwisie www.gravatar.com.