Gear VR nie zmieści Note 8

Radek Nimal - Monday, 28 August 2017, 21:11

Gogle Gear VR firmy Samsung okazały się za małe, by zmieścić najnowszy flagowiec, który właśnie pojawił się w przedsprzedaży. Chętni do zakupu Note 8 by korzystać z rzeczywistości wirtualnej mogą już zamawiać specjalną nową edycję gogli.
W sklepie Samsunga pojawiła się do przedpremierowego zamawiania wersja Gear VR Note 8 Edition. Będą one wysyłane zaraz po premierze, która prawdopodobnie pokryje się z debiutem smartfona Note 8 zaplanowanym na połowę września. W sprzedaży przedpremierowej kosztują one 129,99 USD.


Od wcześniejszej wersji są po prostu odrobinę większe. Nabywcy nowych gogli będą mogli umieszczać w nich nie tylko najnowszego Note 8, ale także poprzednie modele Samsunga. Urządzenie zachowuje kompatybilność wsteczną z S8, S8 Plus, S7, Note 5 i innymi słuchawkami kompatybilnymi z rzeczywistością wirtulaną.


Źródło: Samsung

Tagi: , , , , ,

Komentarze są wyłączone

Uprzejmie prosimy o przestrzeganie netykiety przy dodawaniu komentarzy. Redakcja CDRinfo.pl nie odpowiada za treść komentarzy, które publikują użytkownicy. Aby zmienic swoj avatar zarejestruj sie w serwisie www.gravatar.com.