Gamepad Razer Wolverine

Radek Nimal - Friday, 01 September 2017, 08:28

Wolverine Ultimate to nowy pad produkowany przez znanego dostawcę akcesoriów dla graczy – Razer. Urządzenie jest kompatybilne z komputerami PC oraz konsolą Xbox One.Posada dwa wymienne D-pady i zestaw wymiennych minijoysticków pod kciuki. Różnią się one kształtem i wysokością, co umożliwia idealne dopasowanie pada do osobistych wymagań.Pad posiada wbudowane podświetlenie LED, któego kolor można kontrolwaź przez Razer Synapse. Dostępne jest 16,8 miliona kolorów i różnorodne efekty świetlne.


Gamepad posiada dwa wielofunkcyjne przeciski i 4 spusty. Jest ergonomiczny i pokryty gumowaną warstwą antypoślizgową. Dostępne SDK pozwoli chętnym na tworzenie dodatkowego oprogramowania sterującego.Producent dołącza w komplecie 3 m kabel microUSB i etui do przenoszenia urządzenia. Wymiary pada to 106 x 156 x 66 mm, waga – 260 gramów. Wolverine Ultimate pojawi się w handlu w bieżącym miesiącu. Wyceniono go na 159,99 USD lub 179,99 €.


Źródło: Razer

Tagi: , , , , , ,

Komentarze są wyłączone

Uprzejmie prosimy o przestrzeganie netykiety przy dodawaniu komentarzy. Redakcja CDRinfo.pl nie odpowiada za treść komentarzy, które publikują użytkownicy. Aby zmienic swoj avatar zarejestruj sie w serwisie www.gravatar.com.