Debiut Xbox One X

Radek Nimal - Tuesday, 07 November 2017, 12:27

Oprócz kolejnych części Kevina oraz Last Christmas atakującego ze wszystkich głośników niewątpliwą oznaką zbliżającego się Bożego Narodzenia są premiery sprzętu rozrywkowego. Microsoft oficjalnie zadebiutował ze swoją najmocniejszą konsolą Xbox One X.

Firma obiecuje, że to w ogóle najmocniejsza konsola obecna na rynku. Oficjalne wprowadzenie na rynek urządzenia to według giganta z Redmond nowa era wciągającej rozgrywki 4K dla graczy na całym świecie. Z o 40% większą mocą niż jakakolwiek inna konsola, Xbox One X to miejsce, gdzie gracze konsolowi mogą grać w najlepsze wersje gier.


Nowa konsola uruchamia się z największą ofertą gier w historii Xbox. Ponad 70 tytułów Xbox One X Enhanced pojawi się w pierwszym tygodniu i ponad 50 będzie dostępnych w dniu premiery, n.p. "Forza Motorsport 7", "Super Lucky's Tale", " Assassin's Creed Origins, "" Middle-earth: Shadow of War" oraz "FIFA 18."


Biblioteka gier Xbox One składa się z ponad 1300 gier i ponad 220 ekskluzywnych gier, z których wszystkie najlepiej grają na Xbox One X. Olejne tytułu są w drodze. Niedługo ma się pojawić oczekiwana na całym świecie "Battlegrounds PlayerUnknown”.


Źdło: Xbox

Tagi: , , ,

Komentarze są wyłączone

Uprzejmie prosimy o przestrzeganie netykiety przy dodawaniu komentarzy. Redakcja CDRinfo.pl nie odpowiada za treść komentarzy, które publikują użytkownicy. Aby zmienic swoj avatar zarejestruj sie w serwisie www.gravatar.com.