CyberLink Work

Radek Nimal - Tuesday, 01 August 2017, 10:23

CyberLink zapowiedziało stworzenie trzeciej linii produktowej w swojej ofercie. Work ma celować w rynek profesjonalny, znajdą się w niej narzędzia usprawniające prowadzenie konferencji, prezentacji online, spotkań i seminariów.
CyberLink obecnie oferuje dwie linie produktowe – Play obejmująca oprogramowanie do odtwarzania multimediów oraz Create do edycji video/audio/zdjęć i zarządzania multimediami. Nowa linia Work będzie celować w rynek korporacyjny, nastawiona będzie na usprawnienie współpracy grupowej. CyberLink wiąże z nią ogromne nadzieje, chce, by stała się głównym źródłem przychodów firmy.


CyberLink jednocześnie zapowiedział implementacje rozwiązań wirtualnej rzeczywistości VR w swoich produktach. Ma to mieć miejsce w wszystkich liniach produktowych – zarówno istniejących Play i Create jak i zapowiedzianej Work.


Źródło: DigiTimes

Tagi: ,

Komentarze są wyłączone

Uprzejmie prosimy o przestrzeganie netykiety przy dodawaniu komentarzy. Redakcja CDRinfo.pl nie odpowiada za treść komentarzy, które publikują użytkownicy. Aby zmienic swoj avatar zarejestruj sie w serwisie www.gravatar.com.