Bezprzewodowy monitor Acer DW271HL

Radek Nimal - Wednesday, 19 April 2017, 08:46

Nowy model monitora Acer DW271HL wyposażono w innowacyjną technologię Acer WiView. Pozwala ona na podłączenie urządzenia do komputera osobistego bez użycia kabli. Dodatkowo urządzenie daje dostęp do systemu Acer clear.fi umożliwiającego korzystanie z treści multimedialnych udostępnionych wewnątrz sieci domowej.
Myszkę i klawiaturę można podłączyć do monitora zamiast do komputera i wykorzystywać je do normalnego sterowania PC. Pozwala to na przekształcenie DW271HL w stację dokującą bez użycia okablowania. Rozwiązanie to na pewno będzie docenione przez użytkowników za swoją wygodę.


Dodatkowo, dzięki clear.fi, treści multimedialne dostępne w sieci domowej mogą być przesyłane i odtwarzane na monitorze nawet bez pośrednictwa monitora. Tryb pracy monitora można bardzo łatwo przełączać.


Urządzenie jest zgodne ze standardem DLNA, dzięki czemu może współpracować z innymi standardami bezprzewodowego przesyłania obrazu. W przypadki wyboru kablowego podłączenia, mamy do dyspozycji HDMI oraz USB obsługujące, jak już wspomniano, także urządzenia sterujące.


Źródło: Acer

Tagi: , , , ,

Komentarze są wyłączone

Uprzejmie prosimy o przestrzeganie netykiety przy dodawaniu komentarzy. Redakcja CDRinfo.pl nie odpowiada za treść komentarzy, które publikują użytkownicy. Aby zmienic swoj avatar zarejestruj sie w serwisie www.gravatar.com.