ASUSTOR łata błąd WPA2 w ADM 3.0.3

Radek Nimal - Wednesday, 01 November 2017, 20:22

ASUSTOR oficjalne ogłosił wprowadzenie nowej wersji systemu ADM 3.0.3 za pośrednictwem aktualizacji online. ASUSTOR ADM obsługuje funkcję Live Update, co oznacza, że ​​użytkownicy mogą z łatwością aktualizować swoje oprogramowanie układowe do ADM 3.0.3, o ile mają połączenie internetowe. Nowa aktualizacja usuwa podatność na błąd „KRACK” wykrytą w protokole WPA2.
Wszyscy użytkownicy ASUSTOR NAS mogą teraz dokonać aktualizacji do ADM 3.0.3 za pośrednictwem funkcji aktualizacji oprogramowania systemowego, aby uniknąć podatności na błąd w protokole WPA2. Priorytetem ASUSTOR jest zabezpieczenie informacji użytkownika przed wszelkimi lukami i atakami. Wykryty błąd protokołu WPA2 Wi-Fi o nazwie "KRACK" pozwala zaatakować i przejąć kontrolę nad wszystkimi routerami bezprzewodowymi i innymi urządzeniami. Najnowszy ADM 3.0.3 naprawia te luki i skutecznie chroni twoje połączenie bezprzewodowe przed hakerami.


Wykryte luki w zabezpieczeniach WPA2 dityczyły wyłącznie serwerów NAS ASUSTOR z zapisanym kluczem Wi-Fi.


Źdło: ASUSTOR

Tagi: , , , ,

Komentarze są wyłączone

Uprzejmie prosimy o przestrzeganie netykiety przy dodawaniu komentarzy. Redakcja CDRinfo.pl nie odpowiada za treść komentarzy, które publikują użytkownicy. Aby zmienic swoj avatar zarejestruj sie w serwisie www.gravatar.com.