Apacer ASMini SSD

Radek Nimal - Sunday, 16 April 2017, 13:13

ASMini to prawdziwie kieszonkowy przenośny napęd SSD firmy Apacer. Elegancki wygląd i niewielkie rozmiary pozwalają na zabieranie go na każde spotkanie biznesowe.
Urządzenie zapewnia pojemność 240 GB zachowując wielkość karty kredytowej o zwiększonej jedynie grubości (6 mm). Oferowane przy tym prędkości transferów to 450 MBps dla odczytu danych i 400 MBps dla ich zapisu. Takie transfery i pojemność zostawiają daleko w tyle większość pendrivów obecnych na rynku.


Nośnik posiada złącze USB-C. W komplecie znajdziemy kable dla interfejsów USB typu A oraz C, dzięki czemu otrzymujemy naprawdę uniwersalny napęd. Całość obsługuje technologie monitorowania SMART, kolejkowanie NCQ, komendy TRIM oraz korekcję ECC 72 bity na 1 KB danych. Zapewnia to znakomite osiągi, długi czas życia napędu oraz bezpieczeństwo danych.


Fizycznie urządzenie wytrzyma wibracje ciągłe o sile 20 G oraz nagły wstrząs, np. upadek, o sile 1 500 G. Pozwala to nie martwić się o fizyczne bezpieczeństwo urządzenia, które było bardzo ważne w przypadku przenośnych dysków twardych.


Źródło: Apacer

Tagi: , , ,

Komentarze są wyłączone

Uprzejmie prosimy o przestrzeganie netykiety przy dodawaniu komentarzy. Redakcja CDRinfo.pl nie odpowiada za treść komentarzy, które publikują użytkownicy. Aby zmienic swoj avatar zarejestruj sie w serwisie www.gravatar.com.