AiVideos dla Apple TV

Radek Nimal - Sunday, 05 November 2017, 22:54

ASUSTOR wydaje oficjalną wersję AiVideos stworzoną specjalnie dla Apple TV z nowo zaprojektowanym interfejsem dostosowanym do ekranów telewizyjnych. Zapewnia on płynną i intuicyjną obsługę. AiVideos dla Apple TV oferuje żywe odtwarzanie filmów w wysokiej rozdzielczości, zapewniając najwyższą cyfrową rozrywkę domową.
Firma ASUSTOR ogłosiła wydanie wersji tvOS z AiVideos. Użytkownicy muszą tylko pobrać AiVideos ze sklepu App Store, aby bez problemu odtwarzać filmy przechowywane na serwerze NAS za pośrednictwem Apple TV. ASUSTOR NAS łączy się z Apple TV pozwalając użytkownikom cieszyć się rozrywką wysokiej jakości kina w zaciszu własnego domu.


"Oprócz zaspokojenia potrzeb związanych z codziennym tworzeniem kopii zapasowych, ASUSTOR NAS jest również w stanie zapewnić miejsce w cyfrowej pamięci masową dla dużych ilości plików multimedialnych" - powiedział Quote Lin, dyrektor ds. Technologii w ASUSTOR. "Chociaż Apple TV jest potężnym odtwarzaczem multimedialnym, nie może jednak odtwarzać lokalnych plików wideo. Wraz z wydaniem wersji tvOS AiVideos strumieniowe przesyłanie filmów w wysokiej rozdzielczości z ASUSTOR NAS do odtwarzania na Apple TV nie stanowi już problemu. Jesteśmy podekscytowani wydaniem AiVideos dla tvOS, pozwalając użytkownikom Apple TV na łatwą integrację z ASUSTOR NAS, aby zapewniać najlepszą cyfrową rozrywkę."


AiVideos w wersji dla Apple TV można już pobrać ze sklepu App Store za pośrednictwem Apple TV.


Źdło: ASUSTOR

Tagi: , , ,

Komentarze są wyłączone

Uprzejmie prosimy o przestrzeganie netykiety przy dodawaniu komentarzy. Redakcja CDRinfo.pl nie odpowiada za treść komentarzy, które publikują użytkownicy. Aby zmienic swoj avatar zarejestruj sie w serwisie www.gravatar.com.