12 TB dyski Seagate

Radek Nimal - Thursday, 05 October 2017, 21:44

Seagate przedstawił 12 TB dyski twarde z rodzin IronWolf, IronWolf Pro oraz Barracuda Pro.
Barracuda Pro do desktopowe dyski dedykowane do komputerów na rynek SOHO. Doskonale sprawdzą się do magazynowania dużych ilości danych w stacjach roboczych oraz komputerach graczy.


Do serwerów NAS dedykowane są napędy z serii IronWolf oraz IronWolf Pro. Dyski IronWolf zostały wyposażone w czujniki drgań wskutek ruchu obrotowego, które pozwalają utrzymywać wydajność w wielokieszeniowych obudowach NAS. Dyski IronWolf Pro są standardowo wyposażone w czujniki drgań wskutek ruchu obrotowego, co pomaga przedsiębiorstwom oraz profesjonalnym twórcom treści kreatywnych utrzymywać stałą wydajność przez nadchodzące lata. Serie te zostały ulepszone o technologię AgileArray zapewniającą optymalną niezawodność i sprawność systemu. Technologia Multi-user oraz ekstremalnie wysokie wskaźniki obciążenia pracą pozwalają dyskom IronWolf utrzymywać jakość i rozwijać się wraz z przedsiębiorstwem.


Wszystkie nowe urządzenia produkowane są w standardzie 3,5-cala. Kręcą się z prędkością obrotową talerzy 7 200 RPM i objęte są pięcioletnią ochroną gwarancyjną (zwykłe IronWolf – trzyletnią). IronWolf Pro został wyposażony w 2-letnią usługę odzyskiwania danych Rescue. Dane są bardzo ważne – plan Rescue zabezpiecza je w razie nieprzewidzianej utraty danych w wyniku awarii lub uszkodzeń mechanicznych. Plan Rescue daje dostęp do międzynarodowego zespołu najlepszych ekspertów w zakresie odzyskiwania danych, mogących poszczycić się wskaźnikiem satysfakcji klienta na poziomie 95%. Warunkiem otrzymania dodatkowej ochrony jest rejestracja produktu po zakupie.


Źdło: Seagate

Tagi: , , , , ,

Komentarze są wyłączone

Uprzejmie prosimy o przestrzeganie netykiety przy dodawaniu komentarzy. Redakcja CDRinfo.pl nie odpowiada za treść komentarzy, które publikują użytkownicy. Aby zmienic swoj avatar zarejestruj sie w serwisie www.gravatar.com.