100” Laser TV od Hisense

Radek Nimal - Saturday, 04 November 2017, 23:47

Hisense, poinformował o dostępności telewizora Hisense 100” 4K Ultra HD Smart Laser. To nowa klasa rozrywki domowej z dużymi ekranami. Hisense Laser TV, łączy technologię kinową, elegancką estetykę i bezproblemową konfigurację dostarczając rozrywki w domu.
Opatentowana technologia źródeł światła Hisense dostarcza niesamowicie ostre obrazy do telewizora laserowego, prezentując naturalne kolory i niezwykłą jasność w każdym pomieszczeniu, a nie tylko kontrolowane przez światło pomieszczenia kina domowego. Obraz zasilany jest przez układ Texas Instruments DLP 4K UHD DMD – przełomowa metoda prezentacji obrazów telewizyjnych – zapewniająca ponad 8 milionów pikseli na ekranie.


Dodatkowo, dzięki technologii Smooth Motion Plus, Hisense Laser TV renderuje obrazy szybciej niż telewizory LED, zapewniając super gładkie, wyraźne obrazy, idealne do szybkich scen akcji i sportu.


Hisense Laser TV to pierwsza współpraca Hisense i wiodącego dostawcy rozwiązań audio firmy HARMAN International. Zaprojektowany w celu zapewnienia prawdziwie kinowego wrażenia, system audio Harman Kardon oferuje doskonały zakres dynamiki, wyjątkową dokładność i wypełniający pomieszczenie dźwięk bez praktycznie żadnych zniekształceń.


Hisense Laser TV łączy się płynnie dzięki super cienkiemu, lekkiemu ekranowi antyrefleksyjnemu o przekątnej ekranu 100", który równomiernie rozprowadza kolory i światło, oferując wyraźny i jasny obraz w każdym otoczeniu, niezależnie od oświetlenia otoczenia. Doskonale kieruje obrazami i oferuje znacznie szersze kąty widzenia niż ekran LCD. Ekran można łatwo zawiesić bez przewodów i natarczywej instalacji, łatwo i szybko można go łatwo zintegrować z pomieszczeniem.


Główne cechy telewizora Hisense 100" 4K Ultra HD Smart Laser TV:
 • Rozdzielczość 4K Ultra HD

 • Skalowanie UHD

 • 3000 lumenów dla optymalnej jasności

 • Tuner telewizyjny

 • Hisense Smart TV Platform

 • Wbudowane głośniki Harman Kardon o mocy 110 W i bezprzewodowy subwoofer

 • Ekran antyodblaskowy o przekątnej ekranu 100 "

 • Układ mikroukładu cyfrowego DMK 4K UHD (DMD)

 • 2 wejścia HDMI

 • Żywotność źródła światła wynosząca 20 000 godzin

 • Cena sugerowana: 9 999 USD


Źdło: Hisense

Tagi: , , , , , ,

Komentarze (1)
 1. to jest projektor napisał(a):

  „niesamowicie ostre obrazy do telewizora laserowego, prezentując naturalne kolory i niezwykłą jasność” – widział to ktoś? 😉
  Nikt nie pisze, że to jest PROJEKTOR. Pojedyncze DLP daje efekt tęczy – wyjątkowo denerwującą obwódkę przy szybkim ruchu.

Uprzejmie prosimy o przestrzeganie netykiety przy dodawaniu komentarzy. Redakcja CDRinfo.pl nie odpowiada za treść komentarzy, które publikują użytkownicy. Aby zmienic swoj avatar zarejestruj sie w serwisie www.gravatar.com.