1 TB na pendrivie SanDisk

Radek Nimal - Thursday, 11 January 2018, 12:28

SanDisk przedstawił pendrive mieszczący do 1 TB danych. Nie jest to pierwsze tak pojemne urządzenie, ale pierwsze które zachowuje naprawdę niewielkie rozmiary. W dodatku urządzenie korzysta z szybkiego interfejsu USB-C.
Zastosowanie USB-C 3.1 pozwala na używanie pendriva nie tylko z komputerami, ale także, bez żadnych przejściówek, ze smartfonami. Pojemność naprawdę robi wrażenie. Chociaż Kingston zaprezentował już 2 TB pendrivy, jednak są one po prostu ogromne. Urządzenie SanDisk jest wielkości przeciętnego napędu USB mimo niesamowitej pojemności 1 TB.

Niestety 1 TB pendrive SanDisk to tylko prototyp, pokaz możliwości firmy. Na razie brak jakichkolwiek informacji o ewentualnych planach wprowadzenia urządzenia na rynek ani tym bardziej o jego cenie.

Źródło: India Times

Tagi: , , ,

Dodaj komentarz

Dodajesz komentarz jako anonimowy użytkownik. Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać komentarze jako użytkownik serwisu CDRinfo.pl

Uprzejmie prosimy o przestrzeganie netykiety przy dodawaniu komentarzy. Redakcja CDRinfo.pl nie odpowiada za treść komentarzy, które publikują użytkownicy. Aby zmienic swoj avatar zarejestruj sie w serwisie www.gravatar.com.